Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk – prace projektowe, pomiarowe i rozruchowe

Biproen SP. z o.o.O firmie

Biproen SP. z o.o.

Konopnickiej 13

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac pomiarowych w firmie i na obiektach elektroenergetycznych,

  • sprawdzenia zabezpieczeń elektroenergetycznych

  • udział w pracach rozruchowych

  • udział w tworzeniu dokumentacji

  • kierowanie pracami rozruchowymi (dla kierowników rozruchu),

  • wykonywanie dokumentacji projektowej obwodów wtórnych średnich i wysokich napięć (dla projektantów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne),

  • znajomość zagadnień związanych z tematyką stacji elektroenergetycznych SN i WN lub elektrowni np. automatyki EAZ,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność,

  • odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach na obiektach elektroenergetycznych,

  • umiejętność kierowania pracami rozruchowymi (dla kierowników rozruchu)

  • doświadczenie i/lub wykształcenie w zakresie EAZ,

  • doświadczenie w pracach rozruchowych,

  • znajomość oprogramowania Eplan P8 lub SEE Electrical Expert, AutoCad, ZWCad

  • znajomość kosztorysowania robót budowlanych w oparciu o KNR,

  • uprawnienia SEP b.o.n.

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie znanej na rynku energetyki,

  • możliwość pracy na stanowiskach pracy rozruchowych i/lub projektowych

  • ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wyższe od średniej w branży + premie za wyniki,

  • możliwość rozwoju zawodowego, również poprzez możliwość łączenia prac pomiarowych i projektowych,

  • ubezpieczenie zbiorowe z pakietem medycznym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Biproen Sp. z o.o. działa na rynku energetyki zawodowej od 2008 roku, wykonując jako główny wykonawca oraz podwykonawca prace projektowe, montażowe i uruchomieniowe dla firm z branży energetycznej: Tauron Dystrybucja, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, PGE Dystrybucja, PGE Energia Odnawialna, Energa, Energa OZE, PERN oraz wielu innych. Firma w szczególności specjalizuje się w projektach, sprawdzeniach i uruchomieniach automatyki zabezpieczeniowej stacji energetycznych WN oraz elektrowni. Wykonuje projekty i uruchomienia w ramach modernizacji lub budowy nowych stacji oraz układów elektrycznych elektrowni w energetyce odnawialnej i konwencjonalnej.

Firma Biproen na przestrzeni ostatnich kilku lat wykonała m.in.:

- projekty modernizacji m.in. SE 110/20/6 kV Łabędy, SE 110/20kV EC Tychy

- modernizację zabezpieczeń generatorów lub bloków w Elektrowni Jaworzno II, EW Włocławek, EW Solina, EW Niedzica, Orlen Płock i wielu innych

- modernizację zabezpieczeń w stacjach 110kV/SN m.in. SE 110/15kV Skierniewice, SE 110/15kV Złota, SE 110/15kV Szaflary

- sprawdzenia i uruchomienia zabezpieczeń w stacjach: SE 220/110kV Groszowice, SE 400/110kV Ełk Bis, SE 400/110kV Płock, SE 220/110kV Piła Krzewina i innych

- sprawdzenia okresowe i serwisowe zabezpieczeń w ramach zleceń i umów serwisowych m.in. z PGE Energia Odnawialna, Energa OZE

Przewiń do profilu firmy