Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk - Projektant E-PLAN

  • Kolonia , Niemcy
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stadler + Schaaf Mess- und Regeltechnik GmbH

    Nasi pracownicy mają jeden wspólny cel: Automatyzacja przemysłowa. Od tworzenia konceptu, planowanie, inżynieria, montowanie i uruchomienie do ogólnych usług serwisowych - Wszystko z jednej ręki. Posiadamy 28 Lokalizacje w Niemczech. Ponad 1000 Pracowników.

    Od 36 lat jesteśmy kompetentną firmą w branży elektryki przemysłowej. Zdrowa i dobra atmosfera pracy jest dla na bardzo ważna. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który szuka pracowników na przyszłość.

    Startuj z nami!!!

    Miejsce pracy: Kolonia

    Zadania:

    • opracowanie koncepcji i projektów systemów automatyki
    • rysowanie schematów elektrycznych maszyn systemem Eplan albo innym systemem CAD
    • programowanie sterowników (S7, Siemens), paneli operatorskich, systemów wizualizacji oraz uruchamianie nowych systemów automatyki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne (automatyka, elektrotechnika lub elektronika)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych
    • umiejętność rysowania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy na terenie Niemiec (Klonia albo Offenbach)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • współpraca w zespole
    • solidność i zaangażowanie w pracy

    Oferujemy:

    • stała niemiecka umowa o pracę
    • stawkę w zależności od kwalifikacji
    • 13. pensja, diety, płatne dojazdy do lokalizacji
    • 30 dni urlopu
    • dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec
    • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
    • szkolenia techniczne i zawodowe (SPS7, E.Plan itd.)
    • bezpłatne kursy jezyka Niemieckiego (firmowe kursy)
    • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
    • pomoc w rozpoczęciu życia zawodowego i prywatnego w Niemczech

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Im Schlangengarten 36

    76877 Offenbach

    Albo tez kontakt telefoniczny: Wioletta Schollenberger +49 6348/611 340