Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk - Projektant EPLAN

TES Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań technicznych i czynny udział w projektowaniu maszyn i systemów sterowania.
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych z klientem.
  • Opracowanie dokumentacji elektrycznej dla powierzonych projektów.
  • Nadzór projektowy w trakcie realizacji.
  • Współpraca i koordynacja prac automatyki oraz instalatorów.
  • Udział w pracach rozruchowych.

Nasze wymagania

  • Programista PLC z doświadczeniem w samodzielnym realizowaniu projektów, oraz ambicjami do dalszego rozwoju w doświadczonym zespole.
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika, automatyka, mechatronika lub pokrewne.
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych.
  • Dobra znajomości programu „ePlan Electric”.
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnym tworzeniu schematów elektrycznych.

Mile widziane

  • Znajomość programowania sterowników PLC, SCADA producentów: B&R, Siemens, Omron.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów i inżynierów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w innowacyjnych projektach dla klientów z całego świata.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinasowanie do okularów,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Ubezpieczenie na życie finansowane w 99% przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym:

• Maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform

• Systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów

• Dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania.

Inżynier Elektryk - Projektant EPLAN, Gdańsk