Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier elektryk – Projektant

PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie obwodów sterowania silno- i słaboprądowych zgodnie z wymaganiami Klienta oraz dostępną dokumentacją projektową

  • Weryfikacja poprawności oraz kompletności dokumentacji projektowej

  • Uzgadnianie założeń techniczno-projektowych z Klientem

  • Pomoc w kosztorysowaniu celi i linii zrobotyzowanych lub stanowisk zautomatyzowanych

  • Dobór elementów nN, układów bezpieczeństwa, elementów sterowania dla danego projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych maszyn, urządzeń, stanowisk zautomatyzowanych (mile widziane w branży automotive)

  • Znajomość oprogramowania EPlan

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość standardów w branży automotive

  • Znajomość języka niemieckiego

  • ZAPRASZAMY DO APLIKACJI RÓWNIEŻ OSOBY Z MNIEJSZYM DOŚWIADCZENIEM

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów

  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego doświadczenia

  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

  • Miłą atmosferę pracy

  • Ciągły rozwój zawodowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Odwiedź nas na www.propoint.pl

Przewiń do profilu firmy