Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk Projektant

EBZ Automation-Engineering Sp. z o.o.

Błogosławionego Czesława 15

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z ustaleniami i wytycznymi klientów w środowisku Eplan Electric P8,

  • Kontrola dokumentacji elektrycznej ePlan oraz dobór rozwiązań technicznych,

  • Sporządzanie list materiałowych do zamówień,

  • Współpraca z działem zakupów, programowania PLC, konstrukcji oraz montażu,

  • Współpraca z członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,

  • Znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8, lub innych pokrewnych, np. SEE Electrical, ELCAD,

  • Wiedza z dziedziny podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej oraz umiejętność zastosowania jej w codziennej pracy,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Rzetelność, dokładność,

  • Pozytywne nastawienie do pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży automotive, ale jesteśmy również otwarci na absolwentów.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę,

  • Dodatkowy system premiowania,

  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez poznanie najnowszych technologii w branży automotive,

  • Realny wpływ na wybór kierunku rozwoju kariery zawodowej,

  • Przyjazną atmosferę oraz pracę z zespołem specjalistów w dziedzinie projektowania,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Firma EBZ Automation Engineering Sp. z.o.o jest częścią międzynarodowej grupy EBZ Group z siedzibą główną w Ravensburgu w Niemczech.

Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie poparte realizacją wielu projektów w branży automatyki przemysłowej, świadczymy usługi od fazy planowania aż po finalne uruchomienie w obiektach przemysłowych.

W ramach grupy EBZ prowadzimy projekty dla największych koncernów motoryzacyjnych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Zajmujemy się budową oraz uruchamianiem linii produkcyjnych w branży automotive.

Przewiń do profilu firmy