Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Elektryk - Projektant

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELKO-BIS Systemy Odgromowe wiodąca firma w branży odgromowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Doradztwo techniczne w zakresie instalacji odgromowych
    • Wykonywanie propozycji oraz projektów instalacji odgromowych
    • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych
    • Tworzenie oraz aktualizacja bazy typowych rozwiązań technicznych, możliwych do zaoferowania klientom
    • Prezentacje techniczne na szkoleniach, konferencjach
    • Współpraca z biurami projektowymi
    • Wyjazdy techniczne na budowy

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe: inż. elektryk
    • Umiejętność projektowania i czytania schematów elektrycznych
    • Znajomość programu AutoCAD
    • Dobra znajomość MS Office oraz programów do prezentacji multimedialnych
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
    • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się
    • Chęć rozwoju w kierunku zarządzania projektami
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w ciekawych szkoleniach
    • Motywacyjny system wynagrodzenia
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres za pomocą przycisku Aplikuj wpisując w tytule nazwę stanowiska

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)".

    bottom