Inżynier elektryk

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Prudnik

    Prudnik, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

W związku z rozwojem nowego zakładu naszego klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży bateryjnej, poszukujemy osób, które poszukują możliwości prowadzenia projektów inwestycyjnych i rozwojowych w obszarze elektryki.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju i uruchomieniach nowych linii produkcyjnych oraz modernizacjach i optymalizacjach parku technologicznego

  • Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych, tworzenie dokumentacji projektowej

  • Nadzór nad częścią elektryczną linii procesowych

  • Tworzenie specyfikacji, zatwierdzanie projektów elektrycznych

  • Udział w kwalifikacji i ocenie dostawców oraz podwykonawców

  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych, kontrolowanie wykonywanych zadań pod kątem technicznym

  • Praca w porozumieniu z innymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektryki, elektrotechniki, automatyki przemysłowej lub podobne

  • 2-3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania lub utrzymania ruchu linii technologicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna wiedza techniczna z obszaru elektryki, automatyki przemysłowej, systemów pneumatycznych

  • Znajomość oprogramowania MS Office oraz CAD

  • Praktyczna wiedza z zakresu linii procesowych w przemyśle chemicznym

  • Umiejętność pracy po presją czasu, samodzielność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Gotowość do podjęcia pracy w Nysie

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość EPLAN

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie (projekt greenfieldowy)

  • Udział w rozwoju firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, pakiet kulturalno-rozrywkowy, dofinansowanie posiłków, kursy językowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowo powstającej firmy

  • Udział w rozwoju nowoczesnych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy