Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk Realizacji Serwisu O&M

ROVA SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac pomiarowych i montażowych, przeglądów, interwencji serwisowych oraz innych zadań zmierzających do poprawnej realizacji przydzielonych zadań w ramach umów O&M
  • Analiza parametrów i wskaźników zapewniających realizację założonych poziomów produkcji energii elektrycznej, ograniczenie ryzyka przestojów i awarii oraz obniżenie poziomu kosztów operacyjnych utrzymania farm
  • Opracowanie raportów rocznych O&M oraz interwencyjnych
  • Zarządzanie terenowymi zespołami serwisowymi oraz koordynowanie zadań prewencyjnych i interwencyjnych
  • Opracowanie oraz wdrożenie procedur i procesów, w tym związanych z IRiESD, IWR oraz BHP
  • Realizacja przeglądów technicznych elektrowni PV
  • Naprawa i konserwacja inwerterów fotowoltaicznych
  • Opracowanie harmonogramu przeglądów i prac serwisowych
  • Współpraca z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej
  • Realizacja procesów zakupowych komponentów, sprzętu i narzędzi niezbędnych do realizacji serwisu
  • Weryfikacja jakości pracy ekip serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ elektryczne lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej/elektrycznej lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność planowania własnej pracy oraz podległego zespołu
  • Umiejętność logicznego sposobu myślenia oraz analizy problemów
  • Komunikatywności

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne SEP E i D
  • Uprawnienia UDT OZE
  • Doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej perspektywicznych branż na świecie
  • Bardzo atrakcyjne warunki
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające (autoryzowany serwis producencki) i wsparcie merytoryczne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Opis stanowiska

Osoba ta dołączy do zespołu odpowiedzialnego za serwisu w zakresie Operations and Maintenance (O&M). O&M obejmuje serwis techniczny instalacji elektrycznych oraz obsługę operacyjną dla wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych, w tym monitoring, serwis prewencyjny i interwencyjny oraz zarządzanie aktywami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania swojego CV z pomocą przycisku Aplikuj podając w tytule nazwę stanowiska. W treści maila proszę wpisać swoją dyspozycyjność.

Inżynier Elektryk Realizacji Serwisu O&M, Kraków