Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk Realizacji Serwisu O&M

ROVA SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac pomiarowych i montażowych, przeglądów, interwencji serwisowych oraz innych zadań zmierzających do poprawnej realizacji przydzielonych zadań w ramach umów O&M

  • Analiza parametrów i wskaźników zapewniających realizację założonych poziomów produkcji energii elektrycznej, ograniczenie ryzyka przestojów i awarii oraz obniżenie poziomu kosztów operacyjnych utrzymania farm

  • Opracowanie raportów rocznych O&M oraz interwencyjnych

  • Zarządzanie terenowymi zespołami serwisowymi oraz koordynowanie zadań prewencyjnych i interwencyjnych

  • Opracowanie oraz wdrożenie procedur i procesów, w tym związanych z IRiESD, IWR oraz BHP

  • Realizacja przeglądów technicznych elektrowni PV

  • Naprawa i konserwacja inwerterów fotowoltaicznych

  • Opracowanie harmonogramu przeglądów i prac serwisowych

  • Współpraca z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej

  • Realizacja procesów zakupowych komponentów, sprzętu i narzędzi niezbędnych do realizacji serwisu

  • Weryfikacja jakości pracy ekip serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ elektryczne lub pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej/elektrycznej lub pokrewnej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność planowania własnej pracy oraz podległego zespołu

  • Umiejętność logicznego sposobu myślenia oraz analizy problemów

  • Komunikatywności

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne SEP E i D

  • Uprawnienia UDT OZE

  • Doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej perspektywicznych branż na świecie

  • Bardzo atrakcyjne warunki

  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające (autoryzowany serwis producencki) i wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Opis stanowiska

Osoba ta dołączy do zespołu odpowiedzialnego za serwisu w zakresie Operations and Maintenance (O&M). O&M obejmuje serwis techniczny instalacji elektrycznych oraz obsługę operacyjną dla wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych, w tym monitoring, serwis prewencyjny i interwencyjny oraz zarządzanie aktywami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania swojego CV z pomocą przycisku Aplikuj podając w tytule nazwę stanowiska. W treści maila proszę wpisać swoją dyspozycyjność.