Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

Capchem Poland sp. z o.o.

  • Wiosenna 12, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiosenna 12

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przechowywanie dokumentacji technicznej oraz rysunków i schematów elektrycznych dostarczonych przez producenta.

  • Tworzenie planu konserwacji sprzętu elektrycznego oraz monitorowanie jego realizacji.

  • Uczestniczenie w procesach zakupowych urządzeń elektrycznych i odbiorach u dostawców.

  • Usuwanie usterek i awarii elektrycznych.

  • Naprawa awarii elektrycznych w celu zapewnienia produkcji zgodnie z harmonogramem.

  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektromechanicznym lub podobne.

  • Ponad 5 lat doświadczenia w pracy w systemach dystrybucji energii wysokiego i niskiego napięcia oraz rozwiązywaniu problemów z urządzeniami elektrycznymi.

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy.

  • J. angielski – swobodna komunikacja.

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży elektromobilności.

  • Ambitne międzynarodowe środowisko pracy.

  • Premie roczne.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie aktywności sportowych.

  • Uczestnictwo w szkoleniach i rozwój w ramach organizacji.

Firma Capchem jest światowym liderem w produkcji elektronicznych produktów chemicznych. Od ćwierć wieku zajmuje się wytwarzaniem elektrolitu do baterii litowo-jonowych (Li-Ion), wykorzystywanych m.in. do zasilania samochodów elektrycznych.

Inwestycja w Śremie warta 50 mln euro została zainaugurowana w październiku podczas ceremonii wmurowania kamienia węgielnego.

W związku z planowanym uruchomieniem produkcji w II połowie 2022 roku rozpoczynamy kolejny etap rekrutacji pracowników.

Przewiń do profilu firmy