Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier elektryk

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem.

    Nr ref.: /76/03/2018/EC/10292
    Starachowice
    obowiązki:
    • testowanie i uruchamianie nowych rozwiązań technicznych w zakresie elektryki i elektroniki pojazdu
    • ścisła współpraca z Działem Konstrukcji w Niemczech w zakresie testowanych rozwiązań
    • optymalizacja procesów w zakresie diagnostyki oraz montażu urządzeń elektronicznych
    • wsparcie techniczne produkcji przy wdrażaniu nowych rozwiązań
    • koordynowanie prac zespołu specjalistów testujących i uruchamiających nowe systemy
    • tworzenie instrukcji oraz dokumentacji technicznej
    oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki lub mechatroniki
    • doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja)
    • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego (czytanie rysunków elektrycznych)
    • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2
    • uprawnienia SEP do 1kV
    • samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy
    • gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy
    • gotowości do wyjazdów zagranicznych
    oferujemy:
    • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
    • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
    • pracę w innowacyjnym środowisku

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47