Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Święte (pow. średzki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Innowacji 2

Święte (pow. średzki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w projekcie budowy zakładu (greenfield) oraz innych projektach inwestycyjnych w wyznaczonym zakresie (potrzeby, budżet, terminy, nadzór, odbiory, pozwolenia, dokumentacja techniczna i inne);
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń pomocniczych (kotłownia, sprężarkownia, piece, oczyszczalnia, urządzenia myjące, układy klimatyzacji, układy detekcji i gaszenia pożaru);
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową;
  • Przeprowadzanie przeglądów i remontów maszyn produkcyjnych, usuwanie bieżących awarii i usterek w zakładzie oraz dbałość o dostępność części i narzędzi;
  • Realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych (KPI’s);
  • Koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych;
  • Uczestnictwo w tworzeniu proaktywnego podejścia do UR: definiowanie punktów do list sprawdzeń tygodniowych, analiza wyników pomiarów stanu urządzeń;
  • Zapewnienie koniecznych części zamiennych do magazynu technicznego: weryfikacja części, zaproponowanie dostawcy, określenie danych technicznych oraz definiowanie stanów krytycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, elektronika);
  • Dobra znajomość systemów energetycznych, elektronicznych i sieci przemysłowych;
  • Uprawnienia SEP do 1kv;
  • Znajomość zasad budowy maszyn elektrycznych (prądnice, silniki, transformatory) oraz ekspolatacji trozdzielni SN i NN;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i projektową;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, określania związków przyczynowo skutkowych i diagnozowania przyczyn źródłowych;
  • Umiejętność planowania, zarządzania priorytetami;
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (dok. techniczna).

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia najbardziej innowacyjnego zakładu produkcyjnego Pepsico w Europie;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach i poznanie technologii pracy innych fabryk Pepsico w świecie;
  • Dobre wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym;
  • Możliwość rozwoju kompetencji eksperckich w zespole inżynieryjnym;
  • Ogromne szanse rozwoju osobistego poprzez warsztaty zewnętrzne i wewnętrzne dedykowane do roli;
  • Wspaniały zespół, który pracuje nad powstaniem 5. zakładu produkcyjnego w Polsce;
  • Wsparcie w relokacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Inżynier Elektryk, Innowacji 2, Święte (pow. średzki)