Oferta pracy

Inżynier Elektryk

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • ocena jakości wykonania/ montażu podzespołów elektrycznych według dokumentacji klienta

  • inspekcja wizualna oraz opomiarowanie połączń elektryczych w odniesieniu do schematu elektrycznego

  • tworzenie dokumentacji technicznej z obszaru elektrotechniki, automatyki, mechatroniki

  • wprowadzanie wraz z przeszkolonymi operatorami nowych produktów w obszarze systemów elektrycznych/ automatyki

  • udział w projektowaniu obszaru produkcyjnego, dedykowanego pod montaż systemów elektrycznych/ automatyki

  • opracowywanie koncepcji optymalizacji połączeń elektrycznych w oparciu o modyfikacje schematów

  • dobór narzędzi i maszyn wymaganych do prowadzenia prac elektrycznych w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera elektryka (automatyka) w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie kierunkowe (elektryka, elektronika, automatyka)

  • uprawnienia SEP E1 1kV + mile widziane D1

  • znajomość urządzeń i metod pomiarowych

  • praktyczna znajomość programu AutoCad Electrical

  • komunikatywna znajmość języka angielskiego

  • znajomość obsługi pakietu Ms Office

  • precyzja w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość systemów bateryjnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • rozwój poprzez możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języków obcych

  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy

  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)

  • jasne kryteria awansu

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Jako globalny zespół, Flex jest obecny w 30 krajach i odpowiada zrównoważonemu działaniu. Dzięki temu zapewnia swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją.

Razem twórzmy niezwykłość:

flex.com/careers

Przewiń do profilu firmy

Do wsparcia zespołów, które tworzą wyjątkowe produkty i przyczyniają się do naszego rozwoju, poszukujemy Inżyniera Elektryka do pracy w Tczewie.

Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Inżynierii Zarządzania NPI.

Rola Inżyniera Elektryka obejmuje ocenę jakości wykonania/ montażu podzespołów elektrycznych według dokumentacji klienta.