Logo Pracuj.pl

Inżynier - Elektryk turbin wiatrowych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwój, testowanie i certyfikacja wyznaczonego podsystemu, różnych systemów elektrycznych morskich turbin wiatrowych GE: telefony/kamery IP, stacje pogodowe, wewnętrzne zasilanie, UPS, szafy elektryczne, system oświetlenia, system ochrony, czujniki i wiązki kablowe.
  • Zapewnianie zgodność komponentów i ich wykorzystywanie zgodnie z międzynarodowymi normami oraz IEC, UL, CSA, ISO, CE, CCC, DIN itp.
  • Identyfikowanie oraz wdrażanie pomysłów i strategii optymalizacji kosztów
  • Zapewnienie w pełni zintegrowanego rozwiązania podsystemu, interfejsu z układami mechanicznymi, sterowania i konwersji mocy
  • Koordynowanie odpowiednich przeglądów projektów i jakości dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra lub inżyniera z zakresu mechaniki lub pokrewnych
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole
  • Wiedza techniczna z zakresu głowic turbin wiatrowych i powiązanych komponentów
  • Umiejętność z zakresu obliczeń projektowych komponentów elektrycznych, tworzenia rysunków, specyfikacji i schematów
  • Doświadczenie w pracy z elektrycznymi narzędziami CAD (NX i ePLAN)
  • Znajomość norm i kodeksów projektowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu programów technologicznych w branży energetyki wiatrowej
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • rowerownia
  • bezpłatne ładowanie samochodów elektrycznych

Obecnie poszukujemy najlepszego kandydata lub kandydatki do pracy w Engineering Design Center. EDC to wspólne przedsięwzięcie General Electric i Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa. Jako jedno z największych centrów inżynieryjno-projektowych w Europie, dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu lotniczego. Łączymy potencjał technologiczny naszej organizacji z najnowszymi technikami cyfrowymi.

W związku z rozwojem naszej firmy i poszerzeniem działalności o biznes energii wiatrowej, poszukujemy osób do ścisłej współpracy z firmą General Electric Renewables. GE jest liderem w branży dzięki najnowszym technologiom w zakresie morskiej i lądowej energetyki wiatrowej oraz rozwojowi morskich farm wiatrowych — w tym Haliade-X, najpotężniejszej morskiej turbinie wiatrowej.

Inżynier - Elektryk turbin wiatrowych, Aleja Krakowska 110/114, Włochy, Warszawa