Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

Opa Carbo Sp. z o.o.

  • Budowlanych 168, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlanych 168

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, koordynacja realizowanych prac montażowych urządzeń i instalacji elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną,

  • analiza wymagań technicznych, dokumentacji technicznej, koordynacja międzybranżowa, proponowanie rozwiązań,

  • współpraca z zespołem projektowym,

  • kontrolowanie podległej brygady pracowników oraz podwykonawców,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych,

  • raportowanie o postępach prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z dokumentacją techniczną,

  • znajomość oprogramowania AutoCad i/lub SEE Electrical lub inny program do tworzenia dokumentacji technicznej w branży elektrycznej,

  • uprawnienia URE G1 E i D, i/lub G2, G3,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność oraz dobra organizacja samodzielnej pracy,

  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zorientowany na rozwój osobisty i ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień do kierowania i/lub projektowania robotami o specjalności elektrycznej,

  • doświadczenie zawodowe przy kierowaniu robotami elektrycznymi w aplikacjach przemysłowych,

  • doświadczenie zawodowe przy wycenianiu robót elektrycznych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • indywidualną ścieżkę rozwoju pracownika z możliwością nabycia nowych kwalifikacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania nowych kompetencji oraz odbywania szkoleń zawodowych i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • pomoc w zdobyciu uprawnień (uprawnienia budowlane, świadectwa kwalifikacyjne).