Inżynier Elektryk (Utrzymanie budynku)

Antal Engineering & Operations O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wspieramy naszego międzynarodowego Klienta w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier Elektryk (utrzymanie budynku). Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz spróbować swoich sił w międzynarodowej firmie to zapraszamy do aplikowania!

Inżynier ElektrykNumer ref.: /95/10/2019/WW

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie instalacji i obwodów elektrycznych,
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi,
  • Prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie ewentualnych zmian i poprawek,
  • Nadzór nad infrastrukturą i utrzymanie w pełnej sprawności stacji SN i nn,
  • Usuwanie usterek i awarii wewnętrznych sieci elektrycznych,
  • Monitorowanie parametrów jakości energii elektrycznej i diagnoza zakłóceń,
  • Nadzór nad systemem sygnalizacji przeciwpożarowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia technicznego preferowane elektryka, elektronika lub pokrewne,
  • Uprawnień elektrycznych SEP E1 i D1 powyżej 1 kV (mile widziane),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Praktycznej wiedzy w zakresie projektowania instalacji elektrycznych,
  • Mile widziana praktyka w zakresie przeprowadzania pomiarów elektrycznych,
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze stacji 110 kV.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • Pracę w międzynarodowymi dynamicznie rozwijającym się zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy