Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk w dziale R&D

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

    W związku z nowym projektem dla naszego klienta , poszukujemy kandydatów do stanowiska:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • Badanie wiązek kablowych – pod kątem założeń projektowych oraz wymagań klientów,
    • Odpowiedzialność za określenie najlepszego sposobu badania produktu,
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów,
    • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej oraz współpraca z innymi działami firmy,
    • Kontakt techniczny z klientem,
    • Dobór i opracowywanie procedur testowych we współpracy z zewnętrznymi ośrodkami badawczymi,
    • Wsparcie techniczne dla działu testów w zakresie wdrożenia i przeprowadzenia procedur testowych,
    • Określenie wyposażenia testowego i niezbędnych w tym celu narzędzi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – Inżynier (Elektronik, Elektryk),
    • Praktyczna wiedza z zakresu średnich i wysokich napięć,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 2 lata,
    • Dobra znajomość j. angielskiego – w mowie i piśmie- warunek konieczny!
    • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych prac rozwojowych lub projektów długoterminowych,
    • Znajomość zagadnień dotyczących mechaniki, pneumatyki i automatyki,
    • Podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa,
    • Wiedza z zakresu technik światłowodowych, optyki światłowodowej, telekomunikacji optycznej i pomiarów optycznych- mile widziane,
    • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność,
    • Praktyczna wiedza w zakresie testowania wysokonapięciowego kabli,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

    Oferujemy:

    • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie,
    • Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Pracę od pn. do pt. w systemie jedno –zmianowym (07:00-15:00),
    • Pracę w młodym zespole rozwijającym swoje kwalifikacje,
    • Dofinansowanie do kursów językowych, studiów, szkoleń, etc.
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • Pracę w bardzo interesującej branży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.