Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektryk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIZ Polska Sp. z o.o.

    Aiz Polska Sp. z o.o. działa w branży energetycznej oferując najwyższej jakości izolatory wysokonapięciowe oraz pełną gamę osprzętu do szeroko rozumianej energetyki stosowanej.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca, którego zadaniem będzie współudział w rozwijaniu produktów, strategii sprzedaży, doradztwo techniczne oraz rozszerzanie rynków zbytu wyrobów energetycznych i szkło - podobnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis Stanowiska:

    • Nadzór nad realizacją prowadzonych projektów handlowych
    • Nadzór nad dokumentacją techniczno - badawczą
    • Sporządzanie ofert handlowych (ofertowanie)
    • Sporządzanie rysunków technicznych oferowanych produktów
    • Analiza dokumentów inżynieryjno - technicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne politechniczne Wydziału Elektrycznego lub w trakcie kończenia studiów
    • Znajomość struktur sieci wysokich napięć
    • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki i fizyki mechanicznej
    • Dyspozycyjność i gotowość na wyjazdy
    • Umiejętność tworzenia prostych grafik komputerowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

    Dodatkowe atuty:

    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Odbyte praktyki w Instytutach naukowo – badawczych
    • Opinia promotora (w przypadku kończących studia) lub referencje z ostatniego miejsca pracy związanego z energetyką
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
    • pracę w stabilnej, renomowanej firmie
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.