Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier elektryk

ENCO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej stacji transformatorowych i węzłów sieciowych SN, w szczególności obwodów wtórnych i układów automatyk zabezpieczeniowych oraz elementów SN i nN

  • Konfiguracja urządzeń systemów automatyki SN i nN

  • Testy funkcjonalne wyrobów

  • Przeprowadzanie rozruchów obiektów

  • Udoskonalanie oferowanych produktów i rozwiązań

  • Opracowywanie materiałów marketingowych oraz prezentacji technicznych wyrobu

  • Sporządzanie zapotrzebowań materiałowych i zestawień kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowani studenci/absolwenci wydziału Elektrycznego, specjalizacja Automatyka Elektroenergetyczna (EAZ))

  • Zainteresowanie tematyką sieci SN, w szczególności zagadnieniami SMART GRID

  • Dobra umiejętność obsługi AutoCad

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i terminowość

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami aplikującego

  • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego finansowanego przez pracodawcę

  • Po okresie próbnym dostęp do współfinansowanego pakietu multisport.

  • Pakiet ZFŚS – wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ENCO Sp. z o.o.

Firma ENCO Sp. z o.o., działająca na rynku od 1989r., realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym: modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych.

Przewiń do profilu firmy