Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

Osmańska 12

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie prac projektowych oraz dokumentacji technicznej w zakresie instalacji elektroenergetycznych wszystkich napięć w projektach krajowych oraz zagranicznych
  • Uzgodnienia z Klientem, ustalenia zakresów, harmonogramów prac
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Nadzór nad pracą młodszych inżynierów elektryków
  • Przygotowywanie, analizowanie i porównywanie ofert technicznych
  • Realizowanie zadań związanych z nadzorem autorskim
  • Odbywanie wizyt na budowach, o ile to konieczne, w ramach realizowanych przez firmę projektów
  • Przygotowywanie koncepcji projektowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie instalacji elektroenergetycznych wszystkich napięć dla obiektów nowych i modernizowanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Uprawnienia wykonawcze będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży energetycznej
  • Dobra znajomość technicznego języka angielskiego
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad oraz podstawowych pakietów biurowych
  • Znajomość oprogramowania 3D oraz / lub Etap będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Zdolności interpersonalne niezbędne do bezpośredniej komunikacji i współpracy z klientem
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży przy realizacji krajowych i zagranicznych projektów, w szczególności w obszarach energetyki
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Aktualne oferty pracodawcy
Nr. ref: IE/01/2021

Inżynier Elektryk, Osmańska 12, Warszawa