Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Elektryk

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Electra M&E Polska Sp. z o.o.

    Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

    Poszukujemy do pracy na naszych budowach na terenie woj. wielkopolskiego:

    Region: wielkopolskie

    Obowiązki:

    • opracowywanie instrukcji służbowych, planów działania
    • opracowywanie i zarządzanie zleceniami utrzymania ruchu
    • zlecanie czynności utrzymania i kontroli bezpieczeństwa w regularnym cyklu
    • zapewnienie skuteczności prac w zakresie zaopatrzenia i usuwania, zwłaszcza ścieków, wody, nośników energii dla celów ogrzewania i chłodzenia, sprężonego powietrza, pozostałych mediów
    • opracowywanie zgłoszeń szkód w powiązaniu z zamawiającym
    • przyjmowanie zgłoszeń wad w powiązaniu z zamawiającym
    • rejestrowanie wad w powiązaniu z zamawiającym
    • śledzenie usuwania wad w powiązaniu z zamawiającym
    • asysta i odbiór przy usuwaniu wad
    • pomoc przy wymaganych ustawowo i innych potrzebnych do eksploatacji odbiorach i kontrolach
    • regularne dokumentowanie wyników obchodów kontrolnych

    Wymagania:

    • inżynier /magister/specjalista elektrotechniki, elektroniki, instalacji elektrycznych lub podobne wykształcenie
    • doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku
    • dobra znajomość systemów energetycznych, transformatorowych, rozdzielczych,
    • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, schematów zasilania i sterowania
    • znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczającej
    • znajomość praktyczna odnośnie sprzętu i oprogramowania (MS Office, programów graficznych np. Auto CAD itp.)
    • znajomość wymagań systemów zarzadzania jakością, środowiskiem i energią
    • znajomość i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
    • zaangażowanie i umiejętność współpracy z innymi pracownikami

    Naszym pracownikom oferujemy pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w pracy oraz pakiet medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.