Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

Kajima Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac wykonywanych na budowie z zakresie instalacji elektrycznych,

  • Dbanie o terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu,

  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,

  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność w zakresie oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego,

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie Covid-19),

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole,

Kajima Poland Sp. z o.o.

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Przewiń do profilu firmy