Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektryk

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Skarbowców 23

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad podwykonawcami instalacji elektrycznych na obiekcie;
  • weryfikacja dokumentacji ePlan;
  • przygotowanie list materiałowych do zamówień;
  • kontakt z klientem;
  • współpraca z działem automatyki, planowania oraz konstrukcji;
  • kontrola jakości oraz poprawności wykonanych instalacji;
  • troska o terminowe wykonywanie obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane wykształcenie elektryczne;
  • znajomość środowiska ePlan + umiejętność czytania dok. elektrycznej;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • preferowana znajomość tworzenia dokumentacji w ePlan;
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • kreatywność, komunikatywność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowy system premiowania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz poznania najnowszych technologii w branży automotive,
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole specjalistów,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Inżynier Elektryk, Skarbowców 23, Krzyki, Wrocław