Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier energetyk

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (branża instalacyjna: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne),

  • kontrola projektów budowlanych, wykonawczych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami i normami polskimi i europejskimi,

  • proponowanie rozwiązań zamiennych, bardziej ekonomicznych lub poprawnych technicznie,

  • omawianie i analiza poszczególnych rozwiązań projektowych materiałów i urządzeń z projektantami i architektami,

  • udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy, wykonawców branżowych oraz dostawców poszczególnych systemów i ważniejszych urządzeń,

  • kontrola i zatwierdzenie materiałów proponowanych przez wykonawców branżowych,

  • omawianie, analiza i planowanie przebiegu budowy z generalnym wykonawcą i wykonawcami branżowymi,

  • nadzorowanie prac przy budowie obiektów, kontrola jakości, korespondencja z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi,

  • współudział w kompletowaniu materiałów i spełnianiem wewnętrznych wymagań ArcelorMittal Poland.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie: energetyka, inżyniera środowiska, inżyniera gazownicza,

  • uprawnienia budowlane, wykonawcze bez ograniczeń specjalność: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne – warunek konieczny,

  • kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie branży instalacji preferowane budownictwo przemysłowe,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego,

  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad,

  • gotowość do 100% zaangażowania się w projekty na terenie innych lokalizacji ArcelorMittal Poland,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne