Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Energetyk

McCain Poland Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie infrastrukturą energetyczną zakładu (instalacje parowe, chłodnicze, sprężonego powietrza, gazowe (i biogazowe), elektryczne)

  • zapewnienie pełnej dostępności infrastruktury technicznej oraz właściwej obsługi maszyn i urządzeń

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w celu utrzymywania urządzeń i instalacji w dobrej sprawności mechanicznej i elektrycznej oraz dotrzymywania parametrów wynikających z warunków przyłączenia do sieci dystrybucyjnych

  • nadzór nad urządzeniami ciśnieniowymi i aparaturą kontrolno-pomiarową zgodnie z programem UDT, realizacja warunków wynikających z postanowień Urzędu Regulacji Energetyki

  • nadzór nad urządzeniami zawierającymi substancje zubożające warstwę ozonową

  • realizowanie planu prewencji, napraw i konserwacji zgodnie z wymogami i przepisami

  • raportowanie obrotem towarów objętych przepisami krajowymi na platformie PUESC

  • diagnoza stanu technicznego urządzeń i maszyn odzyskujących energię

  • doradztwo techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcji

  • współpraca z działem produkcji oraz dostawcami usług serwisowych

  • odpowiedzialność za zapewnienie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • zamawianie części zamiennych i serwisów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane, energetyka cieplna, elektrotechnika)

  • umiejętności czytania schematów, dokumentacji, sporządzanie dokumentacji w swoim zakresie

  • prowadzenie szkoleń i instruktaży

  • znajomość urządzeń przemysłowych, zasad ich działania, zagrożeń wynikających ze złej eksploatacji

  • znajomość technologii badań, napraw, regeneracji, umiejętność ich zastosowania w praktyce

  • znajomość wszelkich norm, przepisów i zasad BHP potrzebnych przy eksploatacji, naprawach, konserwacji urządzeń i instalacji .

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność, komunikatywność

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

  • dodatkowymi atutami będą świadectwa uprawnień SEP elektrycznych , energetycznych ,gazowych oraz obsługa MS Office, SAP

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowa o pracę na pełen etat

  • terminowe wynagrodzenie

  • program premiowy

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • wsparcie przełożonego i zespołu w adaptacji zawodowej

  • miłą, rodzinną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość nauki języka obcego

  • produkty McCain dla pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • nagrody za staż pracy

McCain jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Produkujemy także przekąski, dania gotowe i desery, a nasze produkty można znaleźć w restauracjach i zamrażarkach supermarketów w ponad 160 krajach.

Zatrudniamy ok. 20 000 osób i mamy 46 zakładów produkcyjnych na sześciu kontynentach. W Polsce nasza siedzibą zlokalizowana jest w Chociwelu pod Strzelinem (35 km od Wrocławia).

Wartości założycieli naszej firmy, rodziny McCain, są żywe w Duchu McCaina! Autentyczność, zaangażowanie i zaufanie stanowią podstawę naszych działań.

Dołącz do McCain!

McCain Foods jest pracodawcą zapewniającym równość szans i nie dyskryminuje na podstawie żadnego prawnie chronionego statusu lub cech indywidualnych (mniejszości/kobiety/orientacja seksualna/tożsamość płciowa/niepełnosprawność/status weterana).

Przewiń do profilu firmy