Oferta pracy

Antea Polska S.A.

Inżynier Energetyk Technolog

Antea Polska S.A.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie prowadzonych projektów

  • Prace koncepcyjne i studialne

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej

  • Przygotowywanie inwestycji od strony technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe: 7+ lat

  • Doświadczenie przy opracowywaniu koncepcji, studiów rozwoju i wykonalności instalacji w energetyce cieplnej i zawodowej (ciepłownie i elektrociepłownie miejskie, przemysłowe, elektrownie, spalarnie odpadów) oraz doświadczenie przy realizacji tych inwestycji

  • Doświadczenie przy wykorzystaniu softwarowych narzędzi do bilansowania np. Thermoflex

  • Znajomość branży tj: dostawców technologii, cen oraz rynku klientów

  • Znajomość wymagań dyrektyw MCP i LCP oraz regulacji krajowych dot. ochrony środowiska

  • Znajomość technologii: silniki i turbiny gazowe, waste2energy, kotły opalane biomasą i RDF, turbiny cieplne, metody oczyszczania spalin,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych

  • Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych

  • Świadczenia socjalne: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów i okresów świątecznych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą biurową

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy z pełną swobodą parkowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy