Oferta pracy

 Bella Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Inżynier energetyk

Bella Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

Szosa Lubicka 157A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną, teleinformatyczną, gazową, grzewczą oraz pneumatyczną znajdująca się na terenie Zakładu,

  • nadzór nad systemami kontroli dostępu, SSP, PPOŻ oraz monitoringu wizyjnego,

  • wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych, instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego, okresowych przeglądów instalacji ROP oraz GWP,

  • analiza istniejącej infrastruktury i inicjowanie działań optymalizujących,

  • tworzenie dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych dla sieci elektroenergetycznej NN oraz sieci LAN.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, absolwent (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka),

  • praktyczna znajomość instalacji,

  • dobra znajomość edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych,

  • mile widziane grupy uprawnień SEP Gr. 1,2 i 3,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania AutoCad/ZWCAD, SONEL,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • bezpieczne warunki pracy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • obfitość w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),

  • możliwość udziału w szkoleniach, awansu.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy