inżynier energetyki cieplnej

  • Lubartów, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu ponad 180 pracowników różnych specjalności, o dużym zaangażowaniu, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Pracuj w dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej wysokiej jakości beton komórkowy, styropian oraz stropy na terenie południowo-wschodniej Polski. Aplikuj!

    Nr ref.: /126/12/2018/AM/35159
    Lubartów
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku,
    • adekwatne do posiadanych umiejętności i stanowiska warunki zatrudnienia,
    • możliwość brania udziału w projektach nowych uruchomień,
    • możliwości pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego.
    zadania
    • organizowanie i bezpośrednie kierowanie pracą zakładowej kotłowni parowej (kotły na paliwo stałe),
    • organizowanie i bezpośrednie kierowanie pracą rozdzielni pary i procesem autoklawizacji betonu komórkowego w sposób zapewniający prawidłowość pracy urządzeń i instalacji,
    • nadzór nad gospodarką wodno-ściekową przedsiębiorstwa (własne ujęcie wody i oczyszczalnia ścieków),
    • nadzór nad pracą instalacji CO i CW,
    • nadzór nad pracą sprężarek i instalacji przesyłowych sprężonego powietrza,
    • prowadzenie prac remontowych i inwestycyjnych w podległym obszarze działania,
    • współpraca z UDT w zakresie odbioru urządzeń
    • proponowanie i wdrażanie usprawnień w pracy działu,
    • szkolenie podległych pracowników, zarządzanie zespołem 9 osób.

    oczekujemy

    • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z obszaru energetyki cieplnej),
    • znajomość zagadnień z zakresu ciepłownictwa, wytwarzania pary i jej wykorzystania w procesach autoklawizacji oraz pneumatyki,
    • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległych pracowników,
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
    • dodatkowym atutem doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz aktualne uprawnienia dozorowe z zakresu energetyki.

    Employment Agency - registry number 47