Oferta pracy

Inżynier energoelektronik

MEDCOM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, montaż, uruchamianie i testowanie urządzeń energoelektronicznych,

  • standaryzacja konstrukcyjna i technologiczna,

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz norm czasowych i materiałowych,

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: energoelektronika,

  • znajomość budowy i zasad działania urządzeń energoelektronicznych,

  • doświadczenie w uruchamianiu i badaniu falowników przemysłowych,

  • doświadczenie w konstruowaniu przekształtników w technologii IGBT,

  • znajomość zakresu norm technicznych dotyczących energoelektroniki.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport,

  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,

  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MEDCOM Sp. z o.o.

MEDCOM działa na rynku 1988 roku i jest jednym z czołowych producentów urządzeń energoelektronicznych dużych mocy na świecie. Specjalizuje się w produkcji urządzeń energoelektronicznych dla transportu publicznego (kolej, tramwaje, metro, trolejbusy i autobusy elektryczne) oraz przemysłu i energetyki.

MEDCOM eksportuje produkty do ponad 30 krajów i współpracuje z wszystkimi najważniejszymi producentami pojazdów na polskim i światowym rynku. W swojej ofercie posiada m.in. falowniki napędowe, przetwornice statyczne, zasilacze buforowe, systemy zasilania gwarantowanego oraz całą gamę autorskich rozwiązań optymalizujących zużycie energii i sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.”

Przewiń do profilu firmy