Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier form

  • śląskie
  • Specjalista
  • 10000–12000 zł brutto / mies.
  • 2019-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów doświadczonych w pracy na stanowisku:
    INŻYNIER FORM
    IND/2019
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Analiza techniczna nowych wyrobów.
    • Analiza studiów wykonalności budowy form i procesu produkcji.
    • Współpraca z działami: Rozwoju, Zakupów, Industrializacji, Produkcji i Jakości w zakresie rozwoju form oraz technologii.
    • Opracowywanie specyfikacji technicznych narzędzi
    • Przygotowanie kosztorysów dotyczących zakupu lub realizacji form, niezbędnych materiałów (komponentów) oraz koniecznych inwestycji.
    • Wspieranie dzialu Rozwoju w doborze najlepszych technologii i oprzyrządowania.
    • Wystawianie wniosków zakupowych dotyczących zakupu nowych form.
    • Przygotowywanie rysunków i wprowadzanie modyfikacji narzędzi.
    • Zapewnienie rozwoju nowych form.
    • Nadzorowanie prac dostawców zaangażowanych w projektowanie i wykonanie narzędzi.
    • Weryfikacja, archiwizowanie oraz aktualizacja rysunków i dokumentacji technicznej form wraz z oprzyrządowaniem.
    • Poszukiwanie oraz proponowanie innowacji technologicznych w procesach wtrysku.
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne.
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (B2).
    • Znajomość zasad budowy i eksploatacji form wtryskowych.
    • Znajomość rysunku technicznego oraz używania CAD 2D i 3D.
    • Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych.
    • Doświadczenie w produckji komponentów motoryzacyjnych.
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
    • Znajomość wymagań normy EN ISO 14001,  PN-N 18001, BS OHSAS 18001.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym otoczeniu.
    • Indywidualne podejście.
    • Samodzielność w realizacji zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Consea Poland Sp. z. o.o. swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu, proszę ich nie zamieszczać w swoich dokumentach. Pani/Pana zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pani/Pan ją cofnąć w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Consea Poland Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    Jeżeli chce Pani/Pan brać udział w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na inne stanowiska, które mogą być prowadzone w przyszłości przez naszą firmę proszę koniecznie załączyć w swoim CV klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym procesie rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Consea Poland Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).