Oferta pracy

Inżynier Geodeta

Gabrieli Zapolskiej 44

Kraków

Apply Capnor Poland Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się skanowaniem laserowym i świadczącą usługi inżynierskie. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy Apply Capnor, do której należy również norweska firma Apply Capnor AS. Nasze usługi skierowane są do dużych międzynarodowych przedsiębiorstw związanych z przemysłem oil & gas, chemicznym
i morskim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Numer ref.: numer referencyjny ACPIG-13

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów obiektów przemysłowych za pomocą skanera laserowego
    i tachimetru
  • opracowywanie danych pomiarowych
  • tworzenie modeli 3D
  • przygotowywanie dokumentacji 2D w zakresie:
    • rysunków aranżacyjnych
    • rysunków izometrycznych rurociągów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe geodezyjne
  • minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu pomiarów w terenie (mile widziane doświadczenie w obsłudze budów lub branży offshore)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość środowiska CAD
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
  • mile widziana znajomość oprogramowania CYCLONE lub LFM
  • mile widziana umiejętność tworzenia animacji 3D
  • mile widziane uprawnienia geodezyjne

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem norweskim
  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
  • pełen pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na powyższym stanowisku
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim za pomocą Aplikuj W temacie wiadomości bardzo prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ACPIG-13 oraz imienia i nazwiska.

Kandydatów prosimy również o dopisanie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, przez spółkę Apply Capnor Poland  Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie („Spółka”) w celu przeprowadzenia rekrutacji w Spółce na stanowisko Inżynier Geodeta.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę. Oświadczam, że zapoznałem się oraz akceptuję Informację o ochronie prywatności kandydatów ubiegających się o zatrudnienie (polityka prywatności kandydatów).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy