Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier gwarancyjny

Enervigo

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie procesu usuwania usterek zgodnie z wewnętrzną procedurą

  • Prowadzenie dokumentacji, archiwizacja danych w dziale

  • Wykonywanie przedmiarów, ofertowanie, negocjowanie, sporządzanie wstępnego budżetu i harmonogramu

  • Koordynowanie usuwania usterek

  • Nadzorowanie jakości wykonywanych robót

  • Koordynowanie pracy pracowników własnych i podwykonawców

  • Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego

  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, w tym wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac, protokołów usuwania usterek

  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budowlane, instalacyjne (lub pokrewne)

  • Konsekwencja i odpowiedzialność w realizacji celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi programów AUTOCAD, MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Przedsiębiorczość i samodzielność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie z tradycjami

  • Stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

Enervigo

Enervigo™ to marka obecnego na rynku od ponad 20 lat przedsiębiorstwa inżynieryjno-produkcyjnego, specjalizująca się w ko- i trigeneracji.

Z biegiem lat nasza oferta produktowa ewoluowała od wytwórni silników diesla po wysokosprawne agregaty oraz systemy trigeneracyjne opierające się na technologii skojarzonej produkcji energii elektrycznej, ciepła i chłodu. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego polskim przedsiębiorcom.

Nie boimy się zadań trudnych. Do wyzwań podchodzimy proaktywnie. Jesteśmy zorientowani na wzrost kapitału wiedzy.

Przewiń do profilu firmy