Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier HVAC

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2500 pracowników.
    Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną.
    Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Nadzór i planowanie prac związanych z okresowymi przeglądami urządzeń i instalacji HVAC na obiekcie
    • Nadzór nad bieżącymi zleceniami  prac związanych z usterkami i awariami instalacji i urządzeń HVAC
    • Zarządzanie podległym zespołem techników
    • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej dla instalacji  i urządzeń HVAC (baza CRO, książki serwisowe urządzeń)
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla urządzeń HVAC
    • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z instalacjami HVAC
    • Prowadzenie magazynu części zapasowych
    • Sporządzanie miesięcznych raportów wykonanych i planowanych prac
    • Tworzenie różnego  rodzaju analiz i zestawień
    • Planowanie budżetów CAPEX i OPEX dla instalacji i urządzeń HVAC

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze Inżynieria Sanitarna, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo
    • Doświadczenie w eksploatacji urządzeń i instalacji HVAC (również w obiektach przemysłowych)
    • Wiedza praktyczna z zakresu działania i obsługi urządzeń HVAC
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń – mile widziane
    • Skrupulatność, dokładność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów zadań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
    • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
    • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie https://www.pl.issworld.com/ w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie

    Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
    „Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

    Informujemy:
    „Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.