Oferta pracy

Inżynier Hydrotechnik – Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Sweco Consulting sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 16 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

SWECO Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje specjalisty:

miejsce pracy: Trójmiasto

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru/kierownika budowy/kierownika robót branży hydrotechnicznej, w tym w ramach kontraktów realizowanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC;
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub melioracyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (jednak obejmujące swym zakresem budownictwo hydrotechniczne);
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie organizacji i kierowania zespołem inspektorów nadzoru.

Zakres obowiązków:

  • pełnienie obowiązków inspektora nadzoru ds. hydrotechnicznych zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz warunkami kontraktu;
  • nadzór nad realizacją robót, obiektów i zadań wraz z dostawami urządzeń oraz usługami towarzyszącymi zadań;
  • współpraca z inwestorem, wykonawcą, nadzorem autorskim oraz podmiotami zewnętrznymi;
  • opiniowanie, weryfikacja i zatwierdzanie dokumentacji projektowej i technicznej oraz dokumentów wymaganych prawem i kontraktem oraz specyfikacjami;
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z pozwoleniami, projektami i warunkami kontraktu oraz odbiory i weryfikacja rzeczowo – finansowa robót na budowie;
  • kontrola i odbiór materiałów, konstrukcji, urządzeń i aparatury dostarczanej na budowę pod kątem zgodności z dokumentacją projektową i kontraktem;
  • przeprowadzanie odbiorów technicznych robót zanikających, ulegających zakryciu, częściowych, końcowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, jak również dotyczących usunięcia wad oraz usterek;
  • prowadzenie i uczestnictwo w rozruchach maszyn, urządzeń, instalacji i obiektów;
  • rozliczanie wykonania elementów robót, obiektów i zadań wraz z dostawami oraz usługami po ich odbiorach technicznych;
  • weryfikacja m.in. kosztorysów i dokumentacji, harmonogramów, technologii wykonania robót;
  • raportowanie zgodnie z wymogami kontraktu.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy