Oferta pracy

Inżynier Industrializacji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec1 O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie i kontrolowanie seryjnych oraz prototypowych narzędzi konstrukcyjnych/modyfikacyjnych do momentu PPAP i ich zatwierdzenia,

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej i wzorców produkcyjnych,

  • współpraca z kierownikami projektów we Włoszech i kierownikami projektów,

  • współpraca z innymi działami biznesowymi, takimi jak: R&D, techniczny, jakość, produkcja, utrzymanie ruchu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • dobra znajomość programu Excel i Ms Project,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • teoretyczna znajomość zagadnień jakościowych: FMEA, SPC, 5M,

  • komunikatywność, otwartość, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe)

  • opiekę medyczną Medicover

  • ubezpieczenie NNW

  • program MULTISPORT – dofinansowanie

  • dofinansowanie kosztów transportu do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne