Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier infrastruktury IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie systemem Linux
    • Tworzenie dokumentacji technicznej/projektowej
    • Monitoring aplikacji i systemów
    • Zapewnienie zgodności procedur IT ze standardami firmy
    • Diagnozowanie i naprawa błędów związanych z infrastrukturą

    Wymagania:

    Doświadczenie zawodowe:

    • min. 4 lata pracy we wdrażaniu i utrzymaniu systemów Linux (preferowany RedHat, CentOS)
    • we wdrażaniu i utrzymaniu systemów w środowiskach wirtualnych (KVM, VMware)
    • we wdrażaniu i utrzymaniu serwerów fizycznych x86/64
    • w migracji środowisk z serwerów fizycznych na wirtualne (lub migracja minimum 200 serwerów fizycznych)
    • przy budowie, utrzymaniu i rozwoju platform OpenStack
    • w pracy z Kubernetes lub Openshift oraz Docker

    Znajomość technologii:

    • Orkiestracja: Kubernetes lub OpenShift
    • Kontenery: Docker, dodatkowo - rkt
    • Platformy IaaS: Openstack, dodatkowo -
      VMware vCloud Director, oVirt lub Proxmox
    • Wirtualizacja: KVM, VMware ESXi
    • Klastry: Pacemaker, Haproxy, RedHat Cluster Suite
    • Usługi: Postfix, Apache, Squid, Bind, Mysql, Git
    • Konsole zdalne: Dell iDrac, IBM RSA, HP iLo
    • Automatyzacja: Puppet, Ansible
    • Programowanie: Bash/Shell, dodatkowo - Python lub C/C++ lub Java
    • Systemy monitoringu: Prometheus/Grafana, Zabbix/Nagios,

    Dodatkowo:

    • Posiadanie zdanych certyfikatów z zakresu RedHat lub równoważne np. z Suse
    • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)
    • Znajomość Francuskiego lub/i Hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o kontrakt B2B
    • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony o pakiet stomatologiczny), FitProfit
    • Finansowanie zdanych certyfikatów
    • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
    www.nexio.pl

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.