Oferta pracy

Inżynier Infrastruktury

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad techniczną eksploatacją obiektu oraz utrzymaniem terenu zewnętrznego

  • Kontrole techniczne oraz okresowe przeglądy obiektu

  • Zapewnienie przeglądów i prawidłowego funkcjonowania wszystkich instalacji w zakładzie wraz z Ppoż

  • Nadzór nad firmami zajmującymi się przeglądami serwisowymi, pracami konserwacyjnymi oraz usuwaniem awarii i usterek

  • Opracowywanie rocznych harmonogramów przeglądów instalacji technicznych

  • Wykonywanie okresowych przeglądów UDT

  • Organizowanie pracy Technika Infrastruktury

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża przetwórstwo tworzyw lub motoryzacyjna)

  • posiadasz wiedzę z obszaru zarządzania budynkami oraz infrastruktury

  • posiadasz znajomość zagadnień z zakresu automatyki i mechaniki w obszarze infrastruktury

  • posiadasz znajomość nowoczesnych narzędzi: TPM , BMS (Building Management System)

  • masz uprawnienia SEP gr I D+E, gr II D+E, gr III D+E

  • komunikujesz się swobodnie w języku angielskim

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne

  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę

  • pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia pieniężne na Święta)

  • premia roczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy