Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Instalacji elektrycznych ds. BIM

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-04-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INŻYNIER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH DS. BIM
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref: IBDE/BB/04/2017/P

    Opis stanowiska:

    • tworzenie modeli 3D projektowanych inwestycji w programie Revit w zakresie instalacji elektrycznych,
    • tworzenie wytycznych projektowania BIM,
    • wyciąganie z modeli 3D informacji niezbędnych do przedmiarowania i tworzenia budżetów,
    • współuczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej i kontrola przepływu dokumentacji,
    • optymalizacja kosztów instalacji elektrycznych na prowadzonych inwestycjach.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Instalacji elektrycznych,
    • znajomość procesów inwestycyjnych,
    • mile widziane doświadczenie z zakresu modelowania przestrzennego oraz przedmiarowania
      i kosztorysowania,
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia,
    • elastyczność działania w zmieniających się warunkach.

    Oferujemy:

    • ciekawą  pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
    • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
    • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
    • prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę multisport
    • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.
    Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    W temacie prosimy o umieszczenie nr referencyjnego.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy Kapitałowej MURAPOL S.A.