Oferta pracy

Inżynier Instalacji Elektrycznych

Jakon Sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji instalacji i wydawanie wytycznych do projektanta branżowego,

  • nadzorowanie procesu przygotowania dokumentacji branży instalacji elektrycznej i teletechnicznej,

  • kosztorysowanie projektów oraz optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • przygotowywanie projektów oraz optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, udział w wyborze wykonawcy instalacji,

  • sprawdzanie poprawności wykonywania instalacji elektrycznych na budowanych obiektach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu lub pracy na budowie (minimum 1 rok)

  • znajomość systemu BMS, minimum jeden zrealizowany projekt lub budowa w obiekcie przemysłowym

  • znajomość instalacji elektrycznych i niskoprądowych

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów II stopnia, kierunek: Elektrotechnika, Automatyka

  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • umiejętność kosztorysowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jakon Sp. z o.o.

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy