Oferta pracy

Inżynier Instalacji Pomp Ciepła

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany

Co z nami zyskasz:

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,
  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy i możliwość awansu,
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.

Twoje zadania:

  • Nadzór nad jakością wykonania i poprawności pracy instalacji pomp ciepła,
  • Wsparcie techniczne podwykonawców, pracowników i klientów spółki,
  • Przeprowadzanie inspekcji terenowych instalacji pomp ciepła,
  • Współpraca z wykonawcami instalacji,
  • Wsparcie terenowe instalatorów/serwisantów instalacji pomp ciepła.

  • Wiedza techniczna na temat instalacji grzewczych,
  • Doświadczenie w serwisie/montażu instalacji grzewczych zasilanych pompami ciepła,
  • Znajomość działania układów chłodniczych,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane uprawnienia F-gaz, SEP gr.1 i 2,
  • Mile widziane ukończone studia inżynierskie o specjalności ogrzewnictwo/klimatyzacja/chłodnictwo bądź pokrewne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne