Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier instalacji sanitarnych - Doradca Techniczno Handlowy

  • Bytom, Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 25.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BPC sp. z o.o. - MABAPA

    Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1996 r. Specjalizujemy się w budownictwie jako instalacjach przemysłowych i domowych, w tym ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, elektryka i automatyka - wod, kan, gaz, co, cwu, ac, reku, ppoż, elektryka itp.

    Swoim klientom oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji w tym budowę obiektów jako projekt wraz z doborem urządzeń i montażem instalacji wewnętrznych do nowych jak i modernizowanych obiektów.

    Nasza wykwalifikowana kadra realizuje budowy i montaże skomplikowanych jak i prostych instalacji oraz naprawy uszkodzonego sprzętu. Przeprowadzamy również serwisy i przeglądy powierzanych nam instalacji i urządzeń. W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych instalacji i podzespołów, lecz dajemy inwestorom kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych.

    Specjalizujemy się w produktach marki Viessmann, Fujutsu, Samsung, Zehnder, Paul, LG, Rotenso, Defro, Junkers, Smay, Klimor, VTS

    Jako zespół aktywnych ludzi w branży posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki urządzeń i instalacji a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zainteresowaniem co pozwala codziennie spędzić miło czas.

    • Działamy na terenie całego kraju lecz głównie skupiamy się w woj. śląskim
    • Mamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku budownictwa i instalacji
    • Posiadamy własny montaż i serwis
    • Centrala firmy w Gliwicach

    Miejsce pracy: Bytom (okolice), Gliwice
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Kogo szukamy?

    Wraz z rozwojem Salonu Firmowego Viessmann - Firma MABAPA mieszcząca się w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego 427 szukamy pracownika na stanowisko Technoczno Handlowe - Inżynier Instalacji Sanitarnych

    Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:

    • stacjonarny charakter pracy
    • przeprowadzanie rozmów techniczno handlowych
    • doradztwo techniczno - handlowe dla klientów
    • sporządzanie oferty techniczno - handlowej
    • opracowywanie rozwiązań techniki instalacyjnej wraz z doborem urządzeń
    • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa
    • sporządzenie dokumentacji projektowych i powykonawczych
    • kosztorysowanie w oparciu o przedmiary lub projekty
    • sporządzanie dokumentacji przetargowej

    Przykładowe kierunki rozwoju stanowiska:

    • nadzór inżynierski nad prowadzonymi pracami
    • własne propozycje rozwoju osobistego wraz z wskazaniem kierunku rozwoju firmy

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i projektowych
    • zdolności komunikacji w grupie z pracownikami oraz komunikacji z klientami
    • doświadczenie w obsłudze klienta
    • organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • prawo jazdy kat. B
    • ciekawe hobby
    • wiedza ogólnobudowlana

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysokie umiejętności handlowe
    • znajomość programów kosztorysowych np. Zuzia
    • znajomość programów projektowych np. AutoCAD
    • wykształcenie kierunkowe: specjalność ogrzewnictwo, technika sanitarna, klimatyzacja, wentylacja, elektryka

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie zasadnicze + premie
    • specjalny program rozwoju zawodowego
    • indywidualny cykl szkoleniowy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • otwarte i wspierające środowisko pracy
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dla osób ceniących sobie szybkość zgłoszenia prosimy o wyszczególnienia swojego doświadczenia zawodowego

    Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Na aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.