Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Instalacji Sanitarnych - Specjalista ds. Ogrzewania - Wentylacji i Klimatyzacji - Doradca Techniczno Handlowy

MABAPA-FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR CHUDOBAO firmie

3 5006 000 brutto / mies.

MABAPA-FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR CHUDOBA

Ignacego Daszyńskiego 427

Gliwice

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1996r. Specjalizujemy się w budownictwie jako instalacjach przemysłowych i domowych, w tym ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, elektryka i automatyka - wod, kan, gaz, co, cwu, ac, reku, ppoż, PV,  elektryka itp.

Posiadając ponad 25 lat doświadczenia na rynku budownictwa i instalacji swoim klientom możemy zaoferować kompleksowe realizacje inwestycji w tym budowę obiektów jako projekt wraz z doborem urządzeń i montażem instalacji wewnętrznych do nowych jak i modernizowanych obiektów. Nasza wykwalifikowana kadra realizuje budowy i montaże skomplikowanych jak i prostych instalacji oraz naprawy uszkodzonego sprzętu.

Przeprowadzamy również serwisy i przeglądy powierzanych nam instalacji i urządzeń. W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych instalacji i podzespołów, lecz dajemy inwestorom kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych.

Specjalizujemy się w produktach marki Viessmann, Fujutsu, Samsung, Zehnder, Paul, LG, Rotenso, Defro, Junkers, Smay, Klimor, VTS, ProVent

Jako zespół aktywnych ludzi w branży posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki urządzeń i instalacji a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zainteresowaniem co pozwala codziennie spędzić miło czas

Kogo szukamy ? Wraz z rozwojem Salonu Firmowego Viessmann - Firma MABAPA mieszcząca się w Gliwicach przy ul.Daszyńskiego 427 szukamy pracownika na stanowisko inżynier instalacji sanitarnych tj. specjalista ds. ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i systemów fotowoltaicznych

Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczno - handlowe
  • opracowywanie rozwiązań techniki instalacyjnej wraz z doborem urządzeń i sporządzaniem ofert techniczno - handlowych
  • stacjonarny charakter pracy z wyjazdami do klientów i na inwestycje
  • sporządzenie dokumentacji projektowych i powykonawczych
  • kosztorysowanie w oparciu o przedmiary lub projekty
  • sporządzanie dokumentacji przetargowej
  • realizowanie zadań inwestycyjnych na budowie zgodnie z projektem
  • wsparcie techniczne dla instalatorów
  • planowanie frontu robót
  • planowanie dostaw materiałów
  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa

Wymagania konieczne:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i projektowych
  • zdolności komunikacji w grupie z pracownikami oraz komunikacji z klientami
  • organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • wiedza ogólnobudowlana
  • ciekawe hobby

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności handlowe
  • znajomość programów kosztorysowych np. Zuzia, Norma
  • znajomość programów projektowych np. AutoCAD
  • wykształcenie kierunkowe : specjalność ogrzewnictwo, technika sanitarna, klimatyzacja, wentylacja, elektryka

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • specjalny program rozwoju zawodowego
  • indywidualny cykl szkoleniowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • otwarte i wspierające środowisko pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy - przyjazną atmosferę w zespole

Przykładowe kierunki rozwoju stanowiska :

  • nadzór inżynierski nad prowadzonymi pracami
  • własne propozycje rozwoju osobistego wraz z wskazaniem kierunku rozwoju firmy

Ogłoszenie archiwalne