Inżynier Instalacji Sanitarnych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nomogram Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

    Firma inżynierska od piętnastu lat z powodzeniem działająca na rynku budowlanym zajmująca się nadzorem i projektowaniem instalacji sanitarnych, w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola jakości wykonywanych robót z zakresu instalacji sanitarnych w tym HVAC.
    • Wykonywanie pomiarów i sprawdzeń instalacji sanitarnych.
    • Współpraca z wykonawcami, inwestorem i projektantami.
    • Kontrola budżetu oraz zaawansowania prac nadzorowanych inwestycji.
    • Odbiory wykonanych robót instalacyjnych.
    • Opracowywanie projektów.

    Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Dobra znajomość programu AutoCad,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie przy: projektowaniu, kosztorysowaniu i wykonawstwie instalacji sanitarnych,
    • Znajomość programów pakietu Instalsoft oraz programu Norma,
    • Uprawnienia budowlane,
    • Znajomość języków obcych.

    Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie następujących klauzuli:

    Wyrażam zgodę dla Nomogram Spółkę z organiczną odpowiedzialnością Sp.K.  z siedzibą w Szczecinie przy ul Smolańskiej 4 na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

    Obowiązek informacyjny:

    Wypełniając obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, firma Nomogram Spółkę z organiczną odpowiedzialnością Sp.K.  z siedzibą w Szczecinie przy ul Smolańskiej 4  , informuje, iż: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Nomogram Spółkę z organiczną odpowiedzialnością Sp.K.  z siedzibą w Szczecinie przy ul Smolańskiej 4.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, nie dłużej niż 1 rok od chwili rozstrzygnięcia pierwszej z nich. Dostęp do Pana/Pani danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom firmy. Przysługuje Panu/Pani żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto przysługuje Panu/Pani prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji czynności wynikających z w/w zapisów. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.