Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier instalacji sanitarnych

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży instalacji sanitarnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z robotami towarzyszącymi;
    • przygotowywanie przedmiarów oraz obmiarów robót;
    • bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;
    • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii;
    • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
    • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.

    Miejsce pracy: Łódź / Poznań

    Wymagania:

    • min. 1-roczne doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji wewnętrznych instalacji sanitarnych;
    • wykształcenie techniczne w zakresie instalacji sanitarnych bądź pokrewne;
    • mile widziane doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi;
    • otwartości na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
    • znajomości metod i technik budowlanych;
    • dokładności i precyzji w działaniu.

    Nasz Klient oferuje:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy premiowane od wykonanego przerobu;
    • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
    • możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia;
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV wraz z poniższą klauzulą prosimy wysyłać na adres:

    pawel.burczy@agencja-headhunters.eu

    Tel. kont.: 609 690 809

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

    Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.