Oferta pracy

Inżynier/Inżynierka ds. Wdrażania Nowych Produktów

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • industrializacja nowych produktów i procesów

  • identyfikacja oraz wykorzystywanie możliwości redukcji kosztów produkcji poprzez zmiany materiałów i konstrukcji w celu optymalnego wykorzystania dostępnych technologii

  • analiza wyników produkcji pod kątem wpływu stabilności procesu na powstawanie wyrobów niezgodnych

  • optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych

  • wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w wyznaczonym obszarze

  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów produkcyjnych na podległym obszarze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały: mechaniczny, elektryczny, inżynieria materiałowa, inżynieria procesowa)

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera/ki w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w zarządzaniu zmianami technologicznymi oraz w prowadzeniu projektów

  • znajomość technik industrializacji produktów i procesów produkcyjnych oraz zagadnień BHP dla urządzeń i stanowiska pracy

  • znajomość metod analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych oraz procesu wtrysku elementów z tworzyw sztucznych lub kształtowania wyrobów blaszanych

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office) znajomość AutoCad/Creo będzie dodatkowym atutem

  • znajomość technologii światłowodowych będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy