Logo Pracuj.pl

Inżynier / Inżynierka ds. Wsparcia Technicznego (f/m/d)

Siemens Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert na systemy i rozwiązania w zakresie napędów elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami zewnętrznymi oraz pozyskiwanie nowych rynków
  • Digitalizacja i cyfryzacja maszyn oraz procesów
  • Udział w uruchomieniach oferowanych systemów i rozwiązań
  • Doradztwo i wsparcie techniczne
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: Elektryka/Elektronika/Robotyka/Automatyka,
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość produktów i rozwiązań w zakresie napędów i automatyki przemysłowej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność i innowacyjność w podejmowanych działaniach,
  • Otwartość na zmiany i chęć do nauki i zgłębiania wiedzy,
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Premię roczną oraz pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta lunchowa
  • Możliwość pracy i zdobywania umiejętności od ekspertów w swojej dziedzinie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej i ugruntowanej, międzynarodowej organizacji,
  • Wsparcie zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Dla Branży Digital Industries w firmie Siemens Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Inżyniera / Inżynierki ds. Wsparcia Technicznego (f/m/d). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna kontakty z klientami w kwestach technicznych, związanych z napędami elektrycznymi i automatyką przemysłową. Od kandydatów / kandydatek oczekujemy wiedzy technicznej, ale również kreatywnego i innowacyjnego podejścia w swoich działaniach.

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Aktualne oferty pracodawcy
365766

Inżynier / Inżynierka ds. Wsparcia Technicznego (f/m/d), Warszawa