Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier IT - 1 i 2 linia wsparcia

BLUSOFT sp. z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.
  • Białe Błota (pow. bydgoski)

    Białe Błota (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń użytkowników usług w ramach 1 i 2 linii wsparcia poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, łączenie zdalne z klientem

  • administracja kontami pocztowymi - tworzenie i konfiguracja programów pocztowych, nadzorowanie poprawności pracy poczty elektronicznej

  • monitorowanie i reagowanie na incydenty w infrastrukturze serwerowej, sieciowej, SAN, backup-u

  • instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń

  • diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii sprzętu, modernizowanie sprzętu informatycznego (usterki komputerowe, serwerowe, systemowe)

  • diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii oprogramowania

  • naprawy związane z brakiem internetu, sieci lokalnej internetu „LAN”

  • nadzorowanie pracy systemów teleinformatycznych w oparciu o systemy operacyjne, bazy danych oraz eksploatowane oprogramowanie użytkowe

  • aktualizowanie oprogramowania systemowego, użytkowego, narzędziowego i specjalistycznego na serwerach, maszynach wirtualnych i stacjach końcowych

  • systematyczne kontrolowanie poprawności pracy użytkowników w sieci i na maszynach wirtualnych

  • monitorowanie infrastruktury IT - systematyczne kontrolowanie funkcjonowania mechanizmów zabezpieczeń i poprawności działania systemów

  • systematyczne kontrolowanie funkcjonowania mechanizmów zabezpieczeń i poprawności działania systemów

  • bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej

  • realizacja wsparcia technicznego w obszarze działalności firmy

  • wykonywanie audytów informatycznych

  • organizacja pracy własnej

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach

  • Samodzielność (po okresie próbnym)

  • Odpowiedzialność za przydzielone zadania

  • Otwartość i chęć do podejmowania różnorodnych zadań

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie informatycznej

  • możliwość proponowania i wdrażania nowych rozwiązań

  • szkolenia

  • miły i pomocny zespół współpracowników

  • firmowe spotkania integracyjne

  • możliwość współpracy B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę

O nas

Firma informatyczna BluSoft sp. z o. o. prowadzi działania na runku regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Wypromowała z sukcesem kilkanaście marek z branży informatyki i mediów, między innymi: e-Pulpit24, BluSerwer, BluStreamTV, BluGameShow, www.podpis-elektroniczny.bydgoszcz.pl, ADShoot.

BluSoft każdego roku rozwija swoje działania i powiększa zespół współpracowników. Dzięki temu sprawnie realizuje misję niesienia pomocy biznesom małym i dużym. Współpracujemy z ponad 1000 klientów - wspieramy, doradzamy i wdrażamy skuteczne rozwiązania. Zapewniamy bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie informatyczne.