Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier IT - Backup

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    S4E – dystrybutor innowacyjnych rozwiązań IT, w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników / absolwentów studiów IT na stanowisko:

    Inżyniera IT - Backup
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    • utrzymanie, administracja i konfiguracja wewnętrznych systemów IT spółki,
    • przygotowywanie szkoleniowych i doświadczalnych środowisk IT,
    • prowadzenie szkoleń,
    • prowadzenie warsztatów, testów u klienta,
    • prowadzenie projektów/wdrożeń,
    • zdobywanie poświadczonej certyfikatami wiedzy, w zakresie systemów oferowanych przez Spółkę (m.in. Commvault, Networker, Avamar, DataDomain, Quantum),
    • bieżąca realizacja kontraktów wdrożeniowych świadczonych przez spółkę,
    • bieżąca realizacja kontraktów serwisowych świadczonych przez spółkę,
    • wsparcie działów handlowych w zakresie doboru rozwiązań backupowych.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe, techniczne: elektronika, informatyka lub pokrewne (absolwenci mile widziani),
    • znajomość jednego bądź więcej wymienionych systemów do backupu: Netbackup, BackupExec, Veeam, TSM, DataProtector, Networker, Avamar, DataDomain, Commvault,
    • znajomość RedHat, CentOS i/lub Windows Serwer będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość Oracle RMAN będzie dodatkowym atutem,
    • wiedza teoretyczna lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT,
    • chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń z zakresu innowacyjnych rozwiązań IT,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
    • prawo jazdy kat. B.,
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy,
    • wysoka kultura osobista,
    • odpowiedzialność, umiejętność organizacji czasu pracy,
    • zdolność pracy w grupie,
    • zdolność analitycznego myślenia.

    Jeśli jesteś osobą młodą, zaraz po studiach, masz niewielkie doświadczenia ale interesuje Cię technologia IT w szczególności backup i archiwizacja to serdecznie zapraszamy. Szukamy osób z pasją.

    Firma gwarantuje

    • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii,
    • rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
    • pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy w branży IT,
    • stałe atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dodatkowego wynagrodzenia uzależnionego od osiąganych wyników,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet ubezpieczenia medycznego,
    • dofinansowanie pakietu sportowego,
    • dofinansowanie do nauki lekcji języka angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do S4E S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Samuela Lindego 1c (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie Przysługuje Ci prawo wglądu do treści Twoich danych oraz ich poprawy lub usunięcie. Wnioski w sprawie danych osobowych można zgłaszać na adres siedziby Pracodawcy/Administratora danych podany powyżej.

    bottom