Logo Pracuj.pl

Inżynier IT

VIDAO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

VIDA

Gałczyńskiego 18

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń
  • wsparcie techniczne dla klientów z zakresu obsługi oferowanych produktów
  • zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności technicznych z zakresu cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • podstawowa wiedza na temat działania sieci komputerowych i systemów operacyjnych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

wykształcenie techniczne

doświadczenie i wiedza z IT/IT Security

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

W dziale IT obecnie pracuje 2 inżynierów i Dyrektor IT.

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stacjonarne stanowisko w siedzibie firmy
  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • szkolenia i certyfikacje producentów IT Security

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • wspólne wyjścia do kina
  • piwny piątek
  • rodzinny grill w siedzibie firmy

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i dbałość o relacje. Jesteśmy polską firmą z rodzinną atmosferą, w której unikamy sztywnych, korporacyjnych procedur.

Firma VIDA od 20 lat specjalizuje się w bezpieczeństwie IT. Pomagamy przedsiębiorcom, dyrektorom IT, oraz inżynierom wybrać rozwiązania potrzebne do zabezpieczenia i zarządzania siecią firmową każdej wielkości. Chronimy dane na stacjach roboczych, serwerach, poczcie, serwisach www oraz e-commerce. Stale poszukujemy najlepszych rozwiązań.

Inżynier IT, Gałczyńskiego 18, Katowice