Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier IT

VIDA

  • Gałczyńskiego 18, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

VIDA

Gałczyńskiego 18

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń

  • wsparcie techniczne dla klientów z zakresu obsługi oferowanych produktów

  • zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności technicznych z zakresu cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • podstawowa wiedza na temat działania sieci komputerowych i systemów operacyjnych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole

  • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

wykształcenie techniczne

doświadczenie i wiedza z IT/IT Security

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • W dziale IT obecnie pracuje 2 inżynierów i Dyrektor IT.

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stacjonarne stanowisko w siedzibie firmy

  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku)

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • szkolenia i certyfikacje producentów IT Security

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • wspólne wyjścia do kina

  • piwny piątek

  • rodzinny grill w siedzibie firmy

VIDA

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i dbałość o relacje. Jesteśmy polską firmą z rodzinną atmosferą, w której unikamy sztywnych, korporacyjnych procedur.

Firma VIDA od 20 lat specjalizuje się w bezpieczeństwie IT. Pomagamy przedsiębiorcom, dyrektorom IT, oraz inżynierom wybrać rozwiązania potrzebne do zabezpieczenia i zarządzania siecią firmową każdej wielkości. Chronimy dane na stacjach roboczych, serwerach, poczcie, serwisach www oraz e-commerce. Stale poszukujemy najlepszych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy