Oferta pracy

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware 6

  • VMware 7

  • vSphere

  • vCenter

  • SRM

Mile widziane

  • vSAN

  • NSX

  • vRealize

  • Tanzu

  • Horizon

System operacyjny

O projekcie

Szukamy administratorów do obsługi i utrzymania prężnie rozwijającego się Data Center zlokalizowanego w Katowicach. Data Center świadczy usługi hostingu, kolokacji, przetwarzania danych (w tym w oparciu o narzędzia Business Intelligence) czy centrum zapasowego. Nasze usługi świadczymy Klientowi wewnętrznemu jak i Klientom zewnętrznym utrzymującym swoje systemy w infrastrukturze naszego DC.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, konfiguracja i nadzór nad infrastrukturą opartą o system wirtualizacji VMware 6/7

  • prowadzenie monitoringu infrastruktury oraz wykrywanie i usuwanie potencjalnych awarii

  • analizę i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i bezpieczeństwa

  • wsparcie dla klientów firmy

  • dokumentacja pracy

Nasze wymagania

  • teoretyczna i praktyczna znajomość systemów wirtualizacji VMware vSphere 6/7

  • zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • kontaktowość, czerpanie satysfakcji z pracy w grupie

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie) – preferowany profil IT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Podział czasu pracy
20%

kreowanie nowych usług

40%

obsługa infrastruktury DC

40%

realizacja zgłoszeń serwisowych dot. działania usług

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje programistów technologii frontendowych opartych o bibliotekę REACT do powiększenia swojego zespołu developerskiego wytwarzającego profesjonalne oprogramowanie webowe klasy SEOD/BPM/Workflow.

Przewiń do profilu firmy