Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier jakości

  • Białystok, Łomża, Augustów, , podlaskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do znanej firmy z branży chemicznej jako Inżynier Jakości i rozwiń swoją karierę w jednej z największych inwestycji greenfield w Europie!

    Nr ref.: /350/04/2019/AZ/40701
    Białystok, Łomża, Augustów,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
    • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • lekcje języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    zadania
    • nadzór nad jakością wyrobu
    • planowanie testów jakościowych i analiza wyników
    • wdrażanie i nadzór nad działaniami zapobiegawczymi i korygującymi
    • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
    • obsługa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego w laboratorium
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego technicznego (Kierunki: elektryka, elektronika lub pokrewne)
    • znajomości narzędzi jakościowych SPC/FMEA
    • dobra znajomości języka angielskiego
    • wiedza na temat wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001
    • biegła obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47